O ADICTO DANCEWEAR

To my ADICTO dancewear

 

ADICTO Dancewear powstało w kwietniu 2021 roku w Polsce. Markę założyła wieloletnia tancerka, instruktorka i po prostu miłośniczka tańca.  

Po hiszpańsku "ADICTO" oznacza uzależniony. Jeśli tu z nami jesteś, oznacza, że najprawdopodobniej tak jak my - ADICTO dancewear jesteś uzależniony od tańczenia. No, może w ostateczności po prostu jeszcze nie tańczysz, ale nasze ubrania skutecznie Cię do tego inspirują?


Jesteśmy ludźmi, których życie aż po brzegi od zawsze wypełniał taniec. Długie lata mieliśmy problemy ze znalezieniem odpowiednich ubrań, które sprawiałyby, że oprócz tego, wyglądamy dobrze to jest nam po prostu wygodnie. Chcieliśmy, by nasze ciuchy pozbawione były niepotrzebnych szwów, zagięć, niedociągnięć i wszystkiego, co sprawiałoby, że tańcząc człowiek czuje się niekomfortowo bo myśli o tym, czy akurat "coś się nie podciąga lub nie wystaje". Dodatkowo nie przestają nas fascynować tancerze jako ludzie. Najbarwniejsi, najodważniejsi, najpiękniejsi i najsilniejsi. Ich wizerunek od zawsze nas zachwycał i inspirował. Znajdziesz więc tu także trochę ubrań casual, które po prostu na codzień, poza parkietem sprawią, że poczujesz się doskonale dzięki temu co taniec w nie tchnął. 

Projektujemy osobiście od A do Z, szyjemy nasze ubrania w Polsce. Nie idziemy na kompromisy w tym temacie. 
Testujemy nieustannie nasze produkty na parkietach wraz z naszymi ambasadorami i zaprzyjaźnionymi tancerzami. Bywamy na wszelakich parkietach w poszukiwaniu inspiracji.
Rozwijamy się dynamicznie i z przyjemnością oglądamy, jak ludzie tańczą naszych ubraniach. 

Pamiętaj:

"Do it big, do it right, do it with style" - Fred Astaire


Ania & ADICTO Dancewear teamDane firmy:
ADICTO dancewear
ADICTO Anna Karbowniczek-Adamczyk
ul. gen. Tadeusza Bora Komorowskiego 45
JAWORZNO 43-603 PL
NIP: 6322013951

Napisz lub zadzwoń do nas, jak masz sprawę:
sklep@adicto.pl
506046517

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl